Choď na obsah Choď na menu
 

Komický chaos vo vlastných radoch: Transgenderoví aktivisti sa sťažujú, že Pochod žien vo Washingtone sa až príliš sústreďoval na biologické znaky žien

Pochodujúce ženy si zrejme ani neuvedomili, že svoj pochod zmenili len na prezentáciu funkčnosti ženských pohlavných orgánov

Pochodujúce ženy, na ktoré sa sťažovali transgenderoví aktivisti, ktorí sa cítia byť ženami aj napriek tomu, že nimi nie sú, lebo nemajú ženské biologické znaky

Transgenderoví aktivisti kritizujú Pochod žien, ktorý sprevádzali symboly vagín z každej strany, že takto vlastne propagoval starodávnu ideu o určovaní rodu človeka na základe pohlavia

“Hlavným dôvodom, prečo som sa nezúčastnila pochodu, boli tzv. “kitty čiapky” ( kitty – mačiatko, ale aj vagína v prenesenom význame, pozn.red.),” povedal 28-ročný Jade Lejeck, ktorý sa narodil ako muž a v súčasnosti sa snaží žiť ako transgenderová žena. “Myslím si, že niektorí ľudia sú až príliš fixovaní na biológiu, a to zlým spôsobom”, povedal Lejeck v rozhovore pre portál mic.com.

Lejeck si myslí, že tieto radikálne feministky na pochode konajú nespravodlivo, keď ženám prisudzujú vagíny a niekedy dokonca sa sťažujú, že transgenderoví muži sa snažia dostať do ženských komunít.

Ďalší aktivista, 20-ročný non-binárny študent z Ohia Sam Forrey a jeho transgenderová “priateľka” Lilian McDaniel sa údajne báli zúčastniť pochodu kvôli potencionálnemu nebezpečenstvu zo strany agresívnych žien (s vagínami). Pojem non-binárny má charakterizovať osoby, u ktorých sa miešajú mužské a ženské charakteristiky podľa ich uváženia.

Jeho transgenderová priateľka je v skutočnosti muž, ktorý mal obavy, že v prípade, že by ho zavreli do väzenia počas výtržností na proteste, dostal by sa do mužskej sekcie vo väzení. Protestov sa však chcel zúčastniť až do okamihu, keď si všimol, že “ľudia propagujúci pochod, v podstate propagovali ženskosť na základe biológie”, posťažoval sa.

Forrey si myslí, že posolstvo pochodu bolo zjavne spojené s vagínami a slogany ako “ kitty power” (sila mačičiek-vagín) v skutočnosti “vylúčili ľudí, ktorí tento charakteristickú ženskú črtu nemajú a na druhej strane, urazila ženy, ktoré majú vagíny a predsa chcú žiť ako muži.”

Je vidieť, že celé toto liberálne sexuálne a genderové hnutie sa chytá do svojich vlastných pascí. Takto to dopadne, keď ľudia prestanú byť čestní a začnú ignorovať primitívne biologické danosti, ktoré sú zjavné. Zdá sa, že už za zdravý rozum ani netreba bojovať. Slabomyseľní sa pobijú sami medzi sebou.

Marína Kovačičová

Zdroj: TU