Choď na obsah Choď na menu
 

Gender v školách a predškoských zariadenia je nebezpečný. Počet britských detí liečených na poruchu pohlavnej identity počas posledných 5 rokov vzrástol o 1000 %

 

Nedávno sme informovali a kritizovali propagovanie gender ideológie na jednej z banskobystrických škôl. Viac si o tom môžeteprečítať TU. Informácie zo sveta, hlavne zo západnej Európy, kde už propagácia gender prebieha dlhšie varujú. Počet detí liečených National Health Service na pohlavnú dysfóriu (poruchu pohlavnej identity) sa zvýšil o 1000 percent za posledných päť rokov, tvrdí London Sun.

Dokument uvádza, že na klinikách NHS v Tavistocku a Portmane, kde sú liečení všetci transgenderoví pacienti v UK do 18 rokov, “ich rodiny dostávajú poradenstvo a v niektorých prípadoch dostávajú pacienti liečbu hormonálnymi blokátormi” ako prípravu pre prípadnú zmenu pohlavia po dovŕšenia veku 18 rokov.

“Minulý mesiac vyšlo najavo, že päť-ročný chlapec sa vrátil do školy v Nottinghamshire ako dievča,” dodáva The Sun. “Mali by neustále dostávať psychoterapiu,” povedal Dr Joseph Berger, popredný kanadský psychiater, pre LifeSiteNews. “Tieto deti sú nešťastné z rôznych dôvodov. Mali by byť preto liečené. Odrezanie penisu a pŕs nie je liečba.”

The Sun oznámil, že počet mladých ľudí liečených na pohlavnú dysfóriu sa oproti 97 v roku 2010 na 1013 v roku 2015 pri totálnych nákladoch 2 674 791 libier daňových poplatníkov. Bernard Reed z Gender Identity Research and Education Society povedal, že National Health Service “nie je pripravený a nemá dostatok vyškolených pracovníkov, aby pomohol splniť túto rastúcu potrebu zdravotnej starostlivosti,” zatiaľ čo Dr. Polly Carmichaelová z NHS pripustila, že “tohtoročný nárast je mimoriadny a v súčasnosti je veľmi ťažké predpovedať, či bude tento trend pokračovať.”

Telegraph uviedol prieskum medzi 32 mladistvými, ktorí sa liečili v NHS pomocou hormonálnych blokátorov. Prieskum odhalil, že osem z nich podstúpilo chirurgickú operáciu na zmenu pohlavia.

Ak dovolíme tomuto trendu rásť nekontrolovane, môžeme vidieť mnoho detí, ktoré neskôr oľutujú svoje rozhodnutie.

Dr Berger povedal pre LifeSiteNews, že ľudia, ktorí skutočne veria, že sú opačného pohlavia, ako je ich skutočné biologické pohlavie, sú “úplne mimo. Mali by byť liečení anti-psychotickými liekmi. Väčšina pacientov s pohlavnou dysfóriou sú proste nespokojní a myslia si, že zmena ich pohlavia z nich spraví šťastnejších.” Rozprával o liečení “veľmi atraktívneho” dospievajúceho dievčaťa, ktoré chcelo zmeniť svoje pohlavie, pretože sa ukázalo, že si myslela, že “muži majú vyššie spoločenské postavenie.”

Na druhú stranu, muži sa chcú stať ženami, ako povedal Dr. Berger, “pretože vidia ženy ako žijú oveľa pasívnejšie životy, alebo preto, že sú často stredobodom pozornosti.”

Väčšina dospievajúcich mladých ľudí s pohlavnou dysfóriou jednoducho stratí svoje problémy s pohlavnou identitou počas niekoľkých rokov. Dr. Berger však povedal, že zmena sexuálnej identity “sa v poslednom čase stala ‘in’. Takmer vytlačila homosexualitu.”

V januári vydal výbor v britskom parlamente správu, ktorá bola veľmi kritická voči National Health Service a najmä praktickým lekárom, ktorí podporujú transgender.

Dôkazy podporujúce skeptikov rastú. Až v roku 2014, Dr. Paul McHugh, bývalý šéf psychiatrie na Johns Hopkins University Medical Center, vysvetlil čitateľom denníka Wall Street Journal, že jeho nemocnica sa vzdala terapie pacientov s poruchou pohlavnej identity už v roku 1970, pretože jednoducho nefungovala. Dlhodobé sledovanie transgenderových pacientov ukázalo “ich následné psychosociálne stavy” neboli o nič lepšie ako u tých, ktorí nepodstúpili operáciu na zmenu pohlavia.

McHugh citoval oveľa šokujúcejšie výsledky švédskej štúdie z roku 2011, podľa ktorej je riziko samovrážd u transgenderových pacientov, ktorí podstúpili zmenu pohlavia, až 20-krát vyššia ako u porovnateľnej, ne-transgenderovej populácie.

Kým Švédi pre to nemajú žiadne vysvetlenie, McHugh áno: “zmena pohlavia” je biologicky nemožná. Ľudia, ktorí podstúpia operáciu na zmenu pohlavia, sa nemenia z mužov na ženy alebo naopak. Skôr sa stávajú feminizovanými mužmi alebo maskulinizovanými ženami. Tvrdenie, že sa jedná o občianske práva, v skutočnosti však ide o duševnú poruchu.”

Dr Berger povedal pre LifeSiteNews, že organizácia National Health Service by mala byť veľmi opatrná pri plnení túžob detí a rodičov, vrátane nasadenia hormónov alebo hormonálnych blokátorov, ktoré by mohli spôsobiť vážne alebo trvalé poškodenia.

Zdroj: TU