Choď na obsah Choď na menu
 

Kampaň za zrušenie oddelených WC pre ženy a mužov v USA sa zintenzívňuje

1389037867_tualety.gif

Oddelené verejné toalety pre mužov a ženy sú už dlhú dobu jablkom úrazu pre ľudí s " netradičné " sexuálnou orientáciou . Pokusy vytvoriť rodovo neutrálne verejné záchody boli v Amerike za niekoľko posledných rokov mnohokrát vykonané. Väčšinou boli zavedené v štátoch Oregon a Filadelfia , a to hlavne v školách a vysokých školách . V štáte Vermont kampaň za spoločné šatne pre všetky začal 16-ročný chlapec . A univerzitami a strednými školami v niektorých iných štátoch sa prehnala celá vlna akcií " za slobodný prístup pre všetkých " do všetkých verejných toaliet .

Pred nedávnom skupina študentov Wesleyanskej univerzity začala svoju kampaň za to , aby boli odstránené príslušne značky na všetky toalety a na univerzite sa stali rodovo neutrálne . Podobnú kampaň vykonali študenti na Brownovej Univerzite potom, čo v jednom z areálov bolo po oprave spoločné WC rozdelené na dve časti a boli tam zavesené ceduľky pre " dámy " a " pánov " .

Ako vidíme , sexuálna výchova v školách už prináša svoje zhubné ovocie . Demoralizované deti , ktoré sa teraz stali študentmi vysokých škôl , vnášajú miesto boja za predmanželskú čistotu a rodinné hodnoty do spoločnosti nemorálnosť a zvrátený životný štýl .

Zdroj:tu

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.