Choď na obsah Choď na menu
 

Pochod žien: Partnerom bola potratová lobby, sponzorom Soros

Pochod bol plný explicitných obrázkov ženských pohlavných orgánov

Pochod bol plný explicitných obrázkov ženských pohlavných orgánov

George Soros bol hlavným sponzorom sporného tzv. ‘Woman’s march’ (Pochodu žien) proti Trumpovi v sobotu na celom svete. Tento malý, ale nie nevýznamný detail sa cez víkend v médiách zamlčal. Soros sa na Trumpa hnevá. Pred voľbami stavil na Trumpovu porážku. Po Trumpovom zvolení však kurzy na burze masívne stúpli a Soros stratil viac ako miliardu  dolárov.

Iba niekoľko dní po porážke Hillary Clintonovej sa Soros, ktorý roky podporuje potratové hnutia na celom svete, stretol s americkými demokratmi a ukul plán, ako Trumpovi sťažiť život.

"Bieli muži všetko kazia". Aj takto vyzerali transparenty na pochode žien
“Bieli muži všetko kazia”. Aj takto vyzerali transparenty na pochode žien

 

Teraz vydal Soros znova niekoľko miliónov a financoval „Pochod žien“. Prvým partnerom „Pochodu žien“ je mimochodom najväčšia potratová organizácia na svete „Planned Parenthood“ a aj tú podporuje Soros.

Na pochode žien sa angažovala predovšetkým potratová lobby
Na pochode žien sa angažovala predovšetkým potratová lobby

Podľa novín „New York Times“ miliardár má spojenie s viac ako 50 organizáciami, ktoré vystupovali ako oficiálni partneri „Women´s March“.  Soros sa zároveň považuje za najväčšieho sponzora demokratky Hillary Clintonovej.

Pochod bol predovšetkým zameraný na propagáciu potratov. Možno ho tiež nazvať oslavou sexuálnej revolúcie, voľného sexu bez počatia a oslavou potratov a explicitné znázornenia ženských pohlavných orgánov sa na ňom len tak hmýrili.

Pochodujúce ženy si zrejme ani neuvedomili, že svoj pochod zmenili len na prezentáciu funkčnosti ženských pohlavných orgánov
Pochodujúce ženy si zrejme ani neuvedomili, že svoj pochod zmenili len na prezentáciu funkčnosti ženských pohlavných orgánov

Čo je najhoršie, prítomné boli aj deti. Ich rodičia zjavne nevideli nič zlé na tom, keď im dajú na hlavu “ !@#$%^&* čiapky” ( !@#$%^&* v preklade znamená mačiatko ale aj vagína v prenesenom význame, pozn.red.) a keď tie budú pochodovať pomedzi transparenty so sexuálne motivovanými témami.

Dieťa pochodu, ktoré tiež neušetrili od nosenia čiapky v tvare "pussy"
Dieťa pochodu, ktoré tiež neušetrili od nosenia čiapky v tvare “

Čo si ženy na tomto pochode neuvedomili, je, že sú viac než len zhluk buniek, viac než len vagíny. Je smutné, že práve feministické hnutie ponúka deťom takýto úzkoprsý pohľad na to, čo vlastne znamená byť ženou.

Zdroj: TU