Choď na obsah Choď na menu
 

V Španielsku od škôl vyžadujú dodržiavať pravá transgenderových deti

2..jpg 

Prehrať narozprávanú spravu  Stiahnuťnarozprávanú správu

Prokuratúra začala trestné konanie proti trom školám v Malage - DVOMA katolíckymi a jednej Štátnej v ktorej učiteľa odmietli vyhovieť žiadosti rodičov " rešpektovať " identitu ich " transgenderových deti " vo veku 6 , 8 a 9 rokov . Rodičia vyžadujú , aby sa deti mohli obliekať a správať v súlade z pohlavím , s ktorým sa stotožňujú . V jednom z prípadov sa jedná o 6 ročného chlapčeka , žiaka diecézneho Centra v Malage . Vedenie školy odmietlo vyhovieť žiadosti Matky v tom , aby jej syn bol zaznamenaný v Triedny Knihe pod ženským menom , nosil sukňu , užíval Ženské toalety vykonával všetko , čo iné dievčatá v rámci Centra . Matka súdne Cestou vyžaduje " zabezpečiť ochranu dieťaťa " , nazývajúc svojho Syna " dcérou " .

DVE školy zo strachu zo uzavretie ustúpili požiadavkám rodičov , tretia však neprijala požiadavku zaradiť chlapčeka " na zoznam žiačok " .

Tento rok sa v Španielsku 12 Rodín s podobnými " Problémy " obrátilo so žiadosťou o pomoc na " Asociáciu transsexuál Andalúzie " Iné organizácie , ktoré zaslali petície do škôl Sevilly , Cádizu , Córdoby , Malagy a ďalších . V Súvislosti s Timom inšpekcie Andalúzia poslala do školy List SA záväznými pokynmi PRO SITUÁCIE s " transgenderovými " deťmi . Nariaďujú , ABY školy urobili príslušné zmeny v dokumentácii ( Triedna kniha , klasifikačný hárok ... ) s prihliadnutím na pohlavie , ktorým sa školák identifikuje a dovolili takýmto deťom nosiť príslušné oblečenie . Ďalej sa navrhuje , ABY SA deťom umožnilo používať mužské toalety Alebo Ženské PODĽA ich výberu .

V Colorade Rodičia Malého Coye vyhrali spor zo školou , ktorá mu nedovoľovala užívať Dievčenské WC . Coy bol od svojich 18 mesiacov rodičmi vychovávaný ako dievča Len preto , že svoje sestričke bral hračky . Rodičia Wrenn z Kanady rozhodli , že ich dcéra Bude chlapec ,lebo sa tak Cíti . Ďalším prípadom JE Manuel , ktorý v svojich šiestich rokoch " VĎAKA " svojej matke Stal dievčatkom Lulu - Argentína mu totiž priznala Právo na oficiálnej Ženské Dokumenty 

Zdroj:TU