Choď na obsah Choď na menu
 

Veľký džbán plný kondómov. Riaditeľka rádia bojuje proti nástupu na materskú dovolenku

Ilustračné foto

 

Riaditeľka povzbudzuje zamestnancov k sexu s kondómom

Regionálna riaditeľka austrálskeho rádia prišla s nezvyčajnou metódou ako svoje zamestnankyne odradiť od materskej dovolenky. Vo svojej kancelárií má položený veľký džbán s kondómami. Informáciu zverejnila Russia Today.

Ilustračné foto

Na konferencii, ktorú organizovala Mumbrella, austrálsky mediálny a marketingový web, Linda Waymanová, vedúca Southern Cross Austereo v Perthe na západe Austrálie, vyhlásila, že v práci majú veľký džbán kondómov.

Waymanová, ktorá je tiež riaditeľkou dvoch staníc Mix 94.9 a Hit 929 dodala, že tretina z jej 100 zamestnancov je neprítomných z dôvodu materskej dovolenky.

„Neklamem, nepreháňam... Povzbudzujem ľudí, aby mali pravidelne sex s kondómom. Venujem veľkú pozornosť povzbudzovaniu ľudí, aby mali sex s kondómom,“ zverejnila Russia Today vyjadrenie Waymanovej.

 

Ocenenie

Vo svojej snahe odradiť zamestnancov mať deti, išla Waymanová ešte ďalej. Na minuloročnom vianočnom večierku zaviedla špeciálne ocenenie Angeliny Jolie.

"Trofej“ je venovaná tým zamestnancom, ktorí najviac profitujú z toho, že dosiahnu vyšší postup vo funkcii, do ktorej sa dostali na základe zastupovania žien na materskej dovolenke.

Cenu riaditeľky rádia Hit 929 na minuloročnom vianočnom večierku teda získala tá osoba, ktorá najviac profitovala z tehotenstva iných.

Nesúhlas s čiastočným pracovným úväzkom

Waymanová tiež uvidela, že sa snažila podporovať svoje zamestnankyne, ktoré sa nedávno stali matkami. Avšak na druhej strane, je proti nariadeniu zákona, ktorý umožňuje matkám po materskej dovolenke návrat do práce na čiastočný pracovný úväzok.

Riaditeľka rádia totiž nesúhlasí s nátlakom odborov, aby ženy vracajúce sa po materskej dovolenke mali automaticky umožnené nastúpiť na čiastočný úväzok. „Klamala by som, ak by som povedala, že je to úžasné,“ dodala Waymanová.

ru

Zdroj: TU