Choď na obsah Choď na menu
 

 Z transsexuála Miss World?

 Je jednou z najúspešnejších transexuálnych modeliek na svete. Amelia Maltepe má 23 rokov a dokonca aj priateľa. Ten o nej vie všetko. Pôvodom je z Bangladéša, žije v kanadskom Toronte a teraz má nový sen. Chce sa stať Miss World!

  V jej rodnom meste jej fotky vyvolali veľké pobúrenie a noviny, kde boli uverejnené, čitatelia bojkotovali. Svet ju však prijal a Amelia sa teší úspechu. To, že chce byť ženou zistila pred dvomi rokmi na Haloweene, keď sa ako žena obliekla a strhávala na seba pozornosť. Rodina sa z toho pár mesiacov spamätávala, ale potom pochopili, že takto bude ich syn šťastný.

S priateľom sú spolu už rok a pol, spoznal ju ešte ako transvestitu. Predtým mala Amelia aj vzťahy so ženami, toto je jej prvý vzťah s mužom. Má za sebou operácie, nové prsia, má vagínu, avšak penis jej ostal. Ľudia to ale nevidia a ona to vie zamaskovať. 

Okolie ju už pozná len ako ženu. Keď ide von, do fitnescentra, do klubu, berú ju ako krásnu ženu. Úplnú zmenu pohlavia zatiaľ neplánuje. Bojí sa, že stratí sexuálny život a nebude nič cítiť. 

Amelia Maltepe s priateľom

Zdroj: tu

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.