Choď na obsah Choď na menu
 

Hitler, Gates, Kissinger a propagácia homosexuality

   Nacisti počas II. svetovej vojny vo veľkej miere využívali sterilizácie a potraty (taktiež kontrolu pôrodnosti a ba dokonca propagáciu homosexuality) vo východnej Európe na výkon svojej eugenickej politiky. Špecifickým cieľom bolo zachovať východné ženy dostupné ako otrokyne pre otrockú prácu, zatiaľčo v tom istom rade oslabovať východné národy bránením reprodukci slovanských ľudí. 
https://sites.google.com/site/tvojoponent/sexualita/interupcia-je-vrazda/zaujimavosti-clanky---interupcie/nacisti-a-potraty

     Neříkal jsem, že nacisté byli homosexuálové, ale že naše společnost je nyní pod stejnou indoktrinací jako za nacistů. Je důležité vědět, že program propagace a šíření homosexuality byl obsažen i v různých nacistických plánech pro oblast východní Evropy. Existovaly dva oficiální plány na snížení populace východní Evropy (např. i v Čechách či Polsku) pomocí potratů, antikoncepce a legalizace a zavedení homosexuality. U těchto populačních plánů byla homosexualita vždy přítomna.
http://afinabul.blog.cz/1401/zaloha-webu-ktori-tolerantni-zablokovali

     Bývalý prezident Plánovaného rodičovstva Allan Guttmacher prehlásil: "Ak USA pôjde k černochovi alebo žltému a povie spomaľ svoju mieru reprodukcie, budeme okamžite upodozrievaní zo skrytých motívov, aby belosi ostali dominantní vo svete. Ak však pošlete farebnú jednotku OSN, máte lepšiu páku a vybabrali ste s nimi."
     Veľké čiastky do nej leje aj nadácia Billa a Melindy Gates, pričom ich kolega Buffet zas sponzoruje Planned Parenthood Fellowship, ktorý špeciálne trénuje gynekológov robiť potraty. V rozvojových krajinách má Medzinárodná federácia pre plánované rodičovstvo svoje pobočky, ktoré propagujú masturbáciu a homosexuálne praktiky, ktoré nevedú k otehotneniu, ďalej hormonálnu antikoncepciu, ktorá chemicky zabíja týždňové embryo a legálnosť potratu, bez ktorého sa nedá znížiť miera pôrodnosti - tvrdí odtajnené Národné bezpečnostné memorandum vypracované za Kissingera pre presadenie zahraničných záujmov USA vo svete demografického rastu.
http://moje.hnonline.sk/node/3435

 Zdroj: tu
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.