Choď na obsah Choď na menu
 

Homo-aktivistka Schlesingerová vstúpila do SAS

Rady liberálneho tímu SaS rozširuje občianska aktivistka za práva LGBTI osôb Romana Schlesinger. Na dnešnej tlačovej konferencii jej vstup do SaS ohlásil líder strany Richard Sulík.

"Verím, že to presvedčí aj ľudí, ktorých sme sklamali nie dostatočne razantným presadzovaním týchto tém. Agenda osobných slobôd je však dlhodobo v našom programe a je to naša programová priorita," uistil Sulík.

Šéf liberálov upozornil, že Slovensko v oblasti práv LGBTI osôb zaostáva za vyspelými krajinami. "Množia sa iniciatívy, ktoré obmedzujú práva týchto menšín. Extrémizmus, homofóbia či rasizmus sú pojmy, ktoré my odmietame," deklaroval.

Hlavnou motiváciu Schlesinger na vstup do SaS bolo podľa jej slov presvedčenie, že SaS do slovenskej politiky nie len patrí, ale potrebuje aj výrazne posilniť. "Je to jediná politická alternatíva voči týmto javom a iniciatívam. Mám tiež pocit, že som dosiahla strop v práci v treťom sektore a rada by som sa posunula ďalej. Práve v SaS dostanem priestor na to, aby som sa mohla venovať svojej primárnej agende," vysvetlila.

Zároveň tvrdí, že neexistuje jediný pádny dôvod, ktorý by bránil politickému, legislatívnemu a spoločenskému zrovnoprávneniu LGBTI osôb. "Všetko ostatné je postavené na demagógii a náboženskej ideológii, a to v krajine, ktorá je sekulárnym štátom. Pritom až 20 krajín EÚ legislatívu pre páry rovnakého pohlavia už má," dodala.

Zdroj: tu
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

konec

(Vasil, 7. 10. 2014 19:35)

Dokým tu neboli zo západu riadení a platení všakovakí paraziti a kolaboranti z mimovládok a tretieho sektora ktorí sem zavliekli zhubné politické ideologie LGTBI a homosexualizmu ktoré sú len jednou z neľudských agiend NWO na zotročenie ľudstva tak mali homosexuáli svätý pokoj a nikdo ich umelo neštval až do nepríčetnosti voči zbytku prirodzene žijúcej a fungujúcej spoločnosti.
A Politruci násilne pretláčajúci zhubné politické ideologie genderizmu a homosexualizmu sú a budú pre mňa vždy zavrhnutia hodné neľudské zrúdy a amorálne monštrá,vlastizradci a kolaboranti pretláčajúci genocídu a tak bude s nimi v búducnosti aj naložené!