Choď na obsah Choď na menu
 

LGBT pritvrdila: Chceme polygamiu a incest!Hana1

Tento článok bol už  z blogu  pravda.sk odstránený!   Nakoľko sme ho ešte objavili celý na  stránke Aliancie za nedeľu, uvádzame  odcenzurovaný článok na konci tohto spravodajstva kompletný

Bez záujmu mienkotvorných médií propagujúcich kultúru smrti ako životný štýl sú znepokojujúce vyjadrenia aktivistov za nadpráva queer osôb. Dnešní ateisti, hlásiaci sa k tzv. sekulárnemu humanizmu ešte pred rokom považovali homomanželstvá a adopcie pre gejpáry za absolútne neprijateľné.

Dnes pod mediálnym tlakom sa ich rebríčky hodnôt rozpadajú ako smrekový rebrík na hnojisku. Túžba byť v dave ponúkanej modernosti láka túto morálnych hodnôt pozbavenú lúzu ako výpredaje tisícročia v Avione. Podobne, ako morálneho úsudku pozbavení a zmanipulovaní majstrom propagandy Goebelsom Nemci onoho času davovo súhlasili s totálnou vojnou, tak podobne je tento dav ochotný kývnuť na čokoľvek, čo mu bude predhodené. V rozhovore Slovenského rozhlasu pán Matovič nadhodil pre ilustráciu absurdnosti požiadaviek LGBT aktivistov otázku, že ak má byť redefinované manželstvo na súžitie akéhokoľvek páru osôb, prečo by mala v takej definícii zostávať podmienka početnosti, teda dvoch ľudí.

Prečo nie aj polygamia? Jeho oponentom bol pán Poliačik z SaS. Námietka, ktorú predložil, ma posadila. Vraj by s tým nemal problém, okrem istých technických komplikácií. Hana Fábry (na obr.)  takisto volá po odstránení obmedzenia počtu ľudí pre vstup do manželstva.

zdroj:tu

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nejde o cenzuru Pravdy, ale stiahnutie kvoli zamernemu klamaniu

(Hana Fabry, 19. 1. 2015 15:37)

Nejde o cenzuru Pravdy, ale stiahnutie kvoli zamernemu klamaniu.

Re: Nejde o cenzuru Pravdy, ale stiahnutie kvoli zamernemu klamaniu

(TvojOponent, 10. 4. 2015 20:24)

Ak by v texte bola jediná lož, stačí na ňu poukázať.
TvojOponent@gmail.com

zdroj clanku..to ako seriozne?

(Mike, 16. 1. 2015 15:55)

Tomuto hovorite objektivny zurnalizmus?..To je seriozne pre vas a pre ludi,ktory si tuto stranku pozeraju dostacujece ako fakt?..to si robite srandu nie..

Re: zdroj clanku..to ako seriozne?

(Odporca, 16. 1. 2015 17:58)

Celý článok je tu: http://www.magnificat.sk/kdh-odmieta-vladnu-strategiu-ludskych-prav/

Re: zdroj clanku..to ako seriozne?

(Odporca, 16. 1. 2015 17:59)

Mne sa ten text páči. Je dobre vyargumentovaný. Konkrétne aké máte výhrady?

Re: Re: zdroj clanku..to ako seriozne?

(Mike, 16. 1. 2015 18:52)

Ze nema ziadny oficalny zdroj,v ktorom sa da zistit nieco viac k vami nahodenej informacii.Ta stranka vami udana udava,ze ma clanok je zo zdroja,ktory neexistuje..A celkovo som si vsimol,ze zdroje vasich clankov biedne malo objektivne..ziadne linky k oficalnym informaciam,proste len skopirovane clanky ktore sa vam hodia k danej tematike,trochu vymknute z kontextu,ani vas nenapadne ked pisete clanok v ktorom su mena osob si nieco vyhladat a o nich a trochu citatela oboznamit s pozadim pribehov a hlavne vela clankov je neaktualnych a vy ich tu prezentujete,akoze stalo sa vcera.Mne to pridecele nedoveryhodne

Re: Re: Re: zdroj clanku..to ako seriozne?

(buzny, 17. 1. 2015 11:31)

Mňa vôbec nezaujíma zdroj, pre mňa je podstatne ze dve zeny lížúce si vagíny ale dvaja homoši šukajúci sa do prdele nemajú absolútne žiadne právo niekoho vychovávať. až si takéto páry dokážu sami urobiť dieťa, tak nech si ho vychovávajú. Nenormálny ľudia nemajú čo vychovávať deti. Homosexualita je zvrhlosť a nie porucha. To je dokázané. Proste nech si takéto indivídua robia čo chcú ale v súkromí. Pár úchylných jedincov bude rozkazovať celej normálnej spoločnosti normálnych ľudí? Kurvy buzeranské treba pozatvárať a nie im dávať výhody.

Re: Re: Re: Re: zdroj clanku..to ako seriozne?

(hmm, 18. 1. 2015 14:16)

u mna by pravo vychovavat deti nemali mat ani mnohe "normalne" manzelske pary. pre mna je zvrhly aj katolicky otec denne nasavajuci v krcme, obtlkajuci zenu i deti...aj katolicka matka, ktora takemuto vykvetu - mozno zo strachu, povinnosti..ja neviem, poskytne svoje telo a necha si urobit dalsie decko...ze, Orava (napriklad)??? teraz nech sa nikto neurazi, ale poznam tam mnohe taketo rodiny. v nedelu kostolik, cez tyzden tvrda opita otcova ruka. starsi surodneci vychovavaju mladsich. toto pravo by som zobrala aj manzelom, ci parom, ktori maju deti v ustavnej starostlivosti a bez skrupul si dorobia dalsie...i zenam, co maju kazde decko s inym muzom. aj toto pokladam za neprijatelne, aj ked ide o muza a zenu- teda v ponimami tejto chorej spolocnosti, tolerujucej alkoholizmus a nasilie v rodinach- normany par. vychova deti nie je len o tom, ze otec je muz a matka je zena. na to treba mat aj ine schopnosti, zial, tu sa riesia 4% LGBTI populacie (a z tych 4% ostanu zlomky tych, co by to dieta chceli) a neriesi sa tretina!!!!! populacie, ktora ma problem s alkoholom a patina az stvrtina!!!! rodin, ktora zazila nasilie - vsetci vieme, s akymi dopadmi na deti...tak kto tu koho ohrozuje???? sa zobudte poniektori....nie som LGBTI, ani nesuhlasim s adopciami u nich. tento povyk okolo toho mi vsak pride sialeny. mame zakon, ktory hovori jasne, co je rodina. staci jednoducho NESCHVALIT, adopcie tymito parmi a je to. respektujem ich sposob zivota, ja som prilis maly pan na to, aby som sudila inych. ak by som im nieco schvalila, tak je to nieco ako "obciansky sobas", aby mohli jeden po druhom napriklad dedit, mat niektore statne prispevky a vobec, mat na poriadku taketo veci, ktore mi ostatni ani neriesime, lebo to berieme automaticky. oni su vsak v tomto smere ukrateni, co sa mi nezda spravne...

Re: Re: Re: zdroj clanku..to ako seriozne?

(Navrhovatel, 19. 1. 2015 11:53)

Tu máte zdroj a autora. Link je na celý jeho blog.

Sodoma - zakázaný ruský film SK titulky

(hkey, 17. 1. 2015 9:48)

Sodoma - zakázaný ruský film SK titulky.
https://www.youtube.com/watch?v=3afaUqVdGzk&feature=youtu.be

DETI Z DÚHOVÝCH RODÍN OPAŤ PREHOVORILI. TENTO RAZ NA SÚDE!!!
Americký súd v New Orleans, ktorý má rozhodnúť, či podporí súčasný zákon o manželstve medzi mužom a ženou v štátoch Texas, Louisiana a Mississippi, si vypočul vystúpenia ľudí, ktorí ako deti vyrastali s gejmi a lesbičkami. Medzi tými, ktorí tvrdili, že mali s homo-rodičmi nešťastný život len preto, lebo tí sa nemohli legálne zosobášiť a priblížiť tak "rodinu" k bežným iným rodinám, vystúpili aj tí, ktorí poskytli vážne tvrdenia o tom, že ich vyrastanie v dúhovej rodine nebolo ani normálne a už vôbec nie príjemné, uvádza denník Washington Times.
Dawn Stefanowitzová ako jedna z "detí", ktoré vystúpili na súde, povedala, že jej homosexuálny otec bol tak posadnutý sexom, že keď si niekedy počas strednej školy priviedla spolužiaka domov, tak otec aj so svojím milencom mu navrhovali sex. B. N. Kleinová povedala, že jej matka s lesbickou partnerkou úplne pohŕdali heterosexuálnymi rodinami a ona nemala ani poňatia o tom, ako funguje normálny vzťah medzi manželom a manželkou, až kým sa nedostala do náhradnej rodiny. Robert Oscar Lopez povedal, že jeho dve lesbické matky aj chceli jeho zdravú výchovu ale napriek tomu bol natoľko emocionálne zmätený, že sa ako tínedžer uchýlil k homosexuálnej prostitúcii a neskôr ako dospelý sa oddával homosexuálnym a bisexuálnym vzťahom. Faustová, ako ďalšia zo skupiny urgujúcich za zachovanie súčasného stavu, hovorí. "Hoci som sama vyrastala u homosexuálnych partnerov a moje skúsenosti nevyzerali navonok tak dramaticky, teraz, keď už mám svoje vlastné deti, vidím úplnosť a nenahraditeľnosť detstva s oboma rodičmi a o čo všetko som prišla. Úplne ma to prevalcovalo. Moje deti potrebujú nás oboch a zákon o rodine by vždy mal šíriť ideál o rodičovstve, v ktorom vystupujú matky a otcovia vychovávajúci deti spolu."
http://www.hlavnespravy.sk/jedinci-ktorych-vychovali-homosexualne-pary-vyniesli-smutne-skutocnosti-o-tom-ake-bolo-ich-detstvo/507003

http://www.hlavnespravy.sk/referendum-o-rodine-pridu-podporit-zahranicne-osobnosti/509777

xxyy

(hana fabry, 16. 1. 2015 21:29)

to je chlap, nie žena