Choď na obsah Choď na menu
 

Na Ukrajine urazení gayovia napadli účastníkov akcie na podporu tradičnej rodiny

1383758365_2.jpg

Nadávkami a vajcami privítali 5. novembra homoteroristí účastníkov divadelnej hry proti homosexualizaci Ukrajiny pred nemeckým veľvyslanectvom . Akciu " Tradičné hodnoty - JA ! Homosexualizacia - NEIN ! " Organizovalo občianske hnutie " Rodičovský výbor Ukrajiny " . Bola namierená proti šíreniu homosexuality na Ukrajine fondy a inštitúciami spojenými s vládou a politickými stranami Nemecka .

Aktivisti tiež vystúpili proti podpísaniu dohody o pridružení Ukrajiny k EÚ . Počas a po akcii z druhého poschodia susedného tehlového domu na Manifestacií hádzali vajcia a bolo počuť urážky a nadávky na ich adresu a na adresu polície .

" Gay teroristi ukázali svoju agresiu . To svedčí o tom , ako tzv tolerancia nakoniec vedie k homodiktature , ktorá je už realitou v Európe , a teraz to môžeme zažiť na vlastnej koži tu na Ukrajine . Budeme radikálne bojovať proti homodiktatuře v našej krajine , " povedal Alexander Skvorcov , spolupredseda rodičovského výboru Ukrajiny .

" Nemecko je lokomotívou európskej integrácie . Aké hodnoty sú základom tohto procesu , môžeme jasne vidieť na činnosti Nemeckej spoločnosti pre medzinárodnú spoluprácu ( GIZ ) a Nadácia Heinricha Bolla . Tieto organizácie presadzujú hodnoty cudzie ukrajinskej spoločnosti , sponzorujú činnosť LGBT organizácií , podporujú demoralizácii našich detí prostredníctvom financovania programov sexuálnej výchovy , zaoberajú sa podkope inštitúcie rodiny na Ukrajine . A podpísanie dohody o pridružení k Európskej únii nevyhnutne povedie k homosexualizaci Ukrajiny , " povedal Dmitrij Baraboj , účastník akcie .

Zdroj:tu