Choď na obsah Choď na menu
 

Osobitný poradca EÚ začal homosexuálnu propagandu v Gruzínsku

 

173_l.jpg

Osobitný poradca Európskej únie v Gruzínsku pre ústavné a právne reformy a dodržiavanie ľudských práv , Thomas Hammarberg , odporúča gruzínskej vláde , aby " si vzala v súvislosti so sexuálnymi menšinami za príklad Poľsko , kde sa negatívne postoje voči homosexuálom zmenili " . Hammarberg toto vyhlásenie urobilo na tlačovej konferencii v Tbilisi . " V tomto smere stojíte pred vážnou výzvou : ako rozptýliť tento negatívny postoj ; je to vážny problém . Môžete sa poučiť zo skúsenosti Poľska , kde boli ľudia preniknutí pocitom homofóbie , " povedal Thomas Hammarberg . Podľa jeho názoru Poliacia za niekoľko rokov začala prijímať homodiktaturu bez odporu , a Gruzínci by si vraj z nich teda mali vziať príklad .
Škoda , že si poradca EÚ nepamätá skúsenosť práve onoho Poľska , ktoré pri ratifikácii Lisabonskej zmluvy urobilo oficiálne výhradu , že Charta základných práv Európskej únie v žiadnom prípade nemá vplyv na právo členských štátov samostatne prijímať zákony " v oblasti verejnej morálky , rodinného práva a tiež ochrany ľudskej dôstojnosti a úcty k fyzickej a morálnej integrite človeka " .
Poľská spoločnosť vtedy ukázala túžbu po zabezpečeniu svojej ochrany pred útokom homodiktatury z Európy . Avšak , ako je zrejmé zo slov Thomasa Hammarberga , to nezabránilo tomu , aby homosexuálne propaganda dosiahla v tejto krajine značné úspechy . To môže znamenať len to , že akýkoľvek štát musí v dialógu s EÚ zvážiť tieto enormné riziká a vynaložiť všetko úsilie , aby sa ochránil pred útokom homodiktatury .

Zdroj:tu