Choď na obsah Choď na menu
 

Projekt, ktorého cieľom je školenie homosexuálnych aktivistov a lobistov

skolenie.jpg

Prehrať narozprávanú správu Stiahnuť narozprávanú správu

V apríli bol za jedenásť miliónov amerických dolárov zahájený nový projekt , ktorého cieľom je školenie homosexuálnych aktivistov a lobistov v rôznych krajinách sveta . Kultúrny imperializmus sa stal skutočnosťou .

Prišla s ním americká vláda , ktorá nehoráznym spôsobom zneužila peňazí daňových poplatníkov na účely zvrhlého ideologického boja . Pomáha jej v tom Americká agentúra pre medzinárodný rozvoj ( US Agency for International Development , USAID ) , Nadácia Leviho Straussa , podnikateľ Tim Gill , ktorý je popredným homosexuálnym aktivistom , od roku 2009 " ženatým " , a ďalšie organizácie .

Armáda homosexuálnych lobistov
Gejský plátok Washington Blade už patrične ocenil Obamovu vládu za to , že vytvára armádu homosexuálnych lobistov , ktorí budú presadzovať práva homosexuálov , rovnakopohlavné " manželstvo " , antidiskriminačné zákony a ďalšie príslušnú agendu . Najskôr sa vraj zameria na rozvojové krajiny so silnou katolíckou tradíciou .
Nie náhodou sa prvé kolo školenia konalo v Kolumbii , ktorá je vyhlásená svojim odporom k homosexualismu . Na školení sa učili , ako preniknúť do politických štruktúr a procesov a presadzovať tam svoju agendu . V oficiálnej správe USAID z 8. apríla sa píše : " zahajujúcich svoju prácu v Ekvádore , Hondurase a Kolumbii a prenikajúce do ďalších krajín , budeme posilňovať úsilie mimovládnych organizácií, ktoré presadzujú záujmy sexuálnych menšín , školiť ľudí , ktorí sa plne zapojí do demokratických procesov , a spracovávať výskum o vplyve diskriminácie sexuálnych menšín . " Bezpochyby sa čoskoro dozvieme , že všetci, ktorí sa homosexualismu stavia na odpor , predstavujú pre demokratickú spoločnosť vážnu hrozbu .

Nová doba , nové prostriedky

Je úplne namieste hovoriť o imperializmu . Ani nie tak primárne o politickom a vojenskom , ale kultúrnym . Západný svet núti tie krajiny , ktoré ešte neprijali pokrivené západnej maniere a praktiky , aby ich bezodkladne presadili , a tým samy seba postupne zahubili . Nová doba si žiada nové prostriedky . Ale dvíhajú sa už aj tí , ktorí chcú tejto hrozbe čeliť . Kultúrnym imperializmom sa široko zaoberá zväzok niekoľkých organizácií , ktorý prijal názov Stand for Families Worldwide .

Na svojich webových stránkach uvádza , že stojí na čele boja proti kultúrnemu imperializmu a homosexuálne agende . Za cieľ si vytýčili odhaľovať túto kultúrnu vojnu Západu a zastaviť presadzovanie ničivé agendy s ohľadom na ochranu tradičnej rodiny a prirodzených vzťahov . Natočili vlastný dokument , v ktorom nechávajú prehovoriť samotnej aktérmi . A z ich slov behá mráz po chrbte .

Homosexualismus - priorita americkej zahraničnej politiky

Bývalá ministerka zahraničných vecí USA Clintonová neskrývane priznáva , že boj za " práva " sexuálnych menšín je prioritou americkej zahraničnej politiky . A vrcholom všetkého je tento jej výrok : " Gay rights are human rights and human rights are gay rights . " Myslím , že preklade netreba . Husajn Obama preto nariadil všetkým vládnym agentúram pôsobiacim v zahraničí , aby aktívne v tomto zmysle konali .

Hmatateľný výsledok sme mohli uvidieť aj počas minuloročného pochodu Prague Pride , kedy ho tunajší americký veľvyslanec podporil , čím otvorene zasiahol do vnútornej politiky nášho štátu . A ako vidno , na základe priamych inštrukcií Obamovej administratívy . Rozvojové krajiny , do ktorých prúdi humanitárna pomoc , sú zase vydieranie tým , že im bude táto pomoc zastavená . Hovoriť o imperializmu je preto úplne opodstatnené .

Zdroj:tu