Choď na obsah Choď na menu
 

Šialenosť: Prvá "manželská" trojica na svete. Sú to tri ženy a jedna dokonca čaká dieťa!

Tri dámy z Massachusetts sa rozhodli spečatiť vzájomnú priazeň aj oficiálne – stalo sa tak v lete minulého roka. Teraz čakajú dieťa, o ktoré sa mienia spoločne starať. Tvrdia, že monogamia nie je pre ne a so ženami sa cítia lepšie ako s mužmi. V tých sa, nakoniec, sklamali. Spečatiť vzťah im pomohla dobrá právnička. 

Doll, Kitten a Brynn sa zosobášili v auguste minulého roka a v júli očakávajú príchod dcérky na svet. Svadobnou uličkou prešli všetky tri v bielych šatách a odviedli ich otcovia. Vymenili si svadobné prstene – jednoducho svadba ako každá iná, až na to, že manželky sú tri a všetky sú ženy.

Cesta k sobášu však nebola jednoduchá, potrebovali na to dobrého rodinného právnika, ktorý vybavil papierovačky. Vypracoval obrad tak, že sobášom sú všetky tri k sebe pevne viazané a majú aj svoje práva a povinnosti voči ostatným dvom manželkám.

Mamičkou sa stane 27-ročná Kitten, ktorá podstúpila umelé oplodnenie. Darcu spermií vybrali spoločne. Cieľom netradičného tria je mať tri deti, ale vynosiť by ich mala Kitten. Uvažujú nad tým, že vynosí dieťa splodené aj z vajíčok manželiek a spermií od darcu. „Rozhodli sme sa, že deti vynosím ja, pretože chcem byť mamičkou na plný úväzok, to ma urobí šťastnou,“ cituje rozradostenú Kitten denník Daily Mail.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.