Choď na obsah Choď na menu
 

Tri ženy, jedno dieťa, žiaden muž. Život homosexuálnej trojice realitouTrojica homosexuálnych žien počas ich svadby

Keďže v Massachuttes ešte manželstvo troch osôb schválené nie je, tak sa Dolly, Kitten a Brynn rozhodli spečatiť svoj zväzok aspoň obrazne

prehraj správu mp3

V stredu Daily Mail zverejnil správu o tom, že svet má prvú trojicu homosexuálnych žien. Jedna z nich aktuálne čaká dieťa, ktoré sa ma narodiť v júli.

Keďže v Massachuttes ešte manželstvo troch osôb schválené nie je, tak sa Dolly, Kitten a Brynn rozhodli spečatiť svoj zväzok aspoň obrazne. Obrad sa uskutočnil v auguste minulého roka. Všetky tri ženy mali biele šaty a symbolicky si vymenili prstene. Dohodu týkajúcu sa majetku, dedenia a práv na deti im vypracoval právnik.

Tehotnou z trojice je Kitten. K oplodneniu došlo na základe prijatia spermií od anonymného darcu. Trio však plánuje mať ešte aspoň tri deti, každé pre jednu z nich. Otehotnieť a porodiť by mala opäť Kitten. K oplodneniu by malo dôjsť na základe vajíčok oboch žien a opäť anonymných darcov spermií.

Ženy sa zoznámili prostredníctvom on-line zoznamky. Najprv sa stretli Brynn a Doll. Brynn už predtým bola dvakrát vydatá a zistila, že monogamný vzťah nie je pre ňu, píše Daily Mail. Dolly o sebe tvrdí, že svoju polygamiu si uvedomila ešte na strednej škole.

Keďže obe ženy uprednostňovali polygamné vzťahy, začali hľadať tretiu ženu. Po niekoľkých neúspešných vzťahoch si dvojica vytvorila profilový účet na OKCupid. Nakoniec dostali správu od Kitten, ktorá sa po dlhoročnom vzťahu mala vydávať, ale jej snúbenec nečakane zrušil svadbu. Po prehodnotení svojho doterajšieho života si podľa jej slov uvedomila, že v monogamnom vzťahu nebola šťastná. Zistila, že je polygamná.

Ženy tvrdia, že pri prvom rande s Kitten si hneď padli do oka. Zároveň uvádzajú, že ich vzťah je rovnaký ako každý iný. Raňajkujú spolu, sledujú televíziu a zdieľajú spoločnú posteľ. Domáce práce sú podľa nich oveľa jednoduchšie, keďže sú tri.

zdroj:tu
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Drusa

(Matus, 26. 4. 2014 15:01)

To uz niektory ľudia strácajú zdravý rozum
NESKUTOČNE