Choď na obsah Choď na menu
 

Pedofília

Príspevky

Liberáli v Kalifornii legalizujú detskú prostitúciu?

10. 1. 2017

Ilustračné fotoKalifornia – Nový zákon SB 1322 zakazuje polícii uväzniť maloletých zapojených do prostitúcie. Kritici hovoria, že zákon je katastrofou pre deti a povzbudením pre obchodníkov s ľuďmi

 

Zneužívanie detí podľa niektorých kňazov nie je proti celibátu

26. 6. 2016

Niektorí kňazi sú presvedčení, že sexuálne zneužívanie maloletých nie je porušením celibátu. V rozhovore pre austrálsky ženský časopis to vyhlásil bývalý biskup zo Sydney Geoffrey Robinson.

 

Tragický príbeh novorodeniat z prenájmu materníc: Dal si vyrobiť deti, aby ich sexuálne zneužíval

29. 4. 2016

ilustračné foto: Snímky z detí, ktoré agentúra ponúka na ukážku "úspešného náhradného materstva"Je to jeden z najtragickejších príbehov, odkedy bolo náhradné materstvo legalizované vo viacerých častiach sveta a tento sa odohral konkrétne v Austrálii. Opäť vychádzajú na svetlo nové, neriešiteľné problémy, ktoré so sebou táto novodobá technika počatia prináša.

 

Prenájom materníc: Dievčatko nechajú otcovi-objednávateľovi napriek tomu, že je pedofil

25. 4. 2016

Pred časom šokoval svet prípad narodenia dvojičiek zo surogátneho materstva v Thajsku. Jedno z dvojčiat, chlapček menom Gammy, sa totiž narodilo s Downovým syndrómom a kupujúci rodičia sa ho následne zriekli. Matka, ktorá deti porodila, sa rozhodla chlapčeka si nechať, čím dojala mnohých ľudí, ktorí ju povzbudzovali k tomu, aby žiadala o zverenie aj dievčatka Pitah, ktoré sa narodilo spolu s Gammym a ktoré si kupujúci rodičia medzitým už zobrali do Austrálie.

 

Vojaci OSN v Kongu sú obvinení z prostitúcie, znásilňovania a pedofílie

17. 7. 2015

  

Organizácia Spojených národov v roku 2004 oficiálne ohlásila, že prešetruje približne 150 obvinení zo sexuálneho zneužívania zo strany zamestnancov a udržovateľov mieru OSN v Kongu - vrátane znásilňovania, prostitúcie a pedofílie.

 

Sex mezi příbuznými už nebude tabu: Němci jsou pro legalizaci incestu!

17. 7. 2015

Kontroverzní snímek otce a dcery Saudkových z roku 1988 se jmenuje Incest.Zatímco v České republice je pohlavní styk mezi rodiči a dětmi i sourozenci navzájem stále trestný, u našich sousedů v SRN připravují změnu zákona.

 

Rodiče v Kanadě protestují proti sexuální výchově, která byla vypracována pod vedením pedofila

15. 7. 2015

Lesbická premiérka provincie Ontario v Kanadě, Kathleen Wynneová, představila začátkem tohoto roku nové kurikulum pro sexuální výchovu na základních školách a reakce veřejnosti na něj byla okamžitá.

 

Dvě bývalé prostitutky mučené Illumináty odhalují šokující skutečnosti, jak to na světě chodí

14. 7. 2015

https://globalelitetv.files.wordpress.com/2013/11/brice-taylor-i-was-a-cia-sex-slave.jpgMožná, že budete reagovat na podobné zprávy výsměchem, popíráním a zlostí. Nechcete si připustit, že jste hlupáci, které někdo tak obrovským způsobem podvádí.

 

Nemecká brožúrka predkladá ako sexuálnu výchovu incestnú pedofíliu

13. 7. 2015

Brožúry organizácie pridruženej k nemeckému ministerstvu pre rodinu povzbudzujú rodičov, aby sexuálne masírovali svoje 1-3-ročné deti. Dve brožúry Spolkového centra pre zdravotnú výchovu (Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung - BZgA) sú zamerané na rodičov; prvá z nich je určená deťom vo veku 1-3 rokov a druhá deťom vo veku 4-6 rokov.

 

Univerzitní vědci tvrdí, že pedofilie je přirozená a je normální, že muži jsou vzrušováni dětmi

7. 7. 2015

pedofilia-450x400„Pedofilie je přirozená a běžná, přinejměnším značná část normálních mužů by ráda sex s dětmi, muži jsou dětmi běžně vrušováni“ – akademická konference na univerzitě v Cambridge.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »